Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ARDIS Nieruchomości

Lwowska 3/3 Warszawa

Mapa

22 621 77...

22 621 77 95

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

www.ardis.com.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

O nas

Jesteśmy pośrednikami w obrocie nieruchomościami z dwudziestoletnim doświadczeniem. Dewizą naszej firmy jest indywidualne podejście i wyjątkowe traktowanie potrzeb każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalizm w swoim działaniu, jednocześnie nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Nasza agencja nieruchomości zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę doradców oraz ich asystentów. Każdy nasz pośrednik dołoży wszelkich starań, aby spełnić wymagania klientów zarówno poszukujących nieruchomości do wynajęcia, zakupu jak i chcących ją sprzedać.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Ogłoszenia ARDIS Nieruchomości

Filtruj

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego Targówek. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł420 m² 3 309,52 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedaży pensjonat z 2006 roku, położony z dogodnym miejscu Ustki. Dużym atutem jest, że jest wolnostojący, co w tym miejscu jest...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58 m² 13 775,86 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie wynajęte składające się z 5 pokoi z częścią wspólną i dwiema łazienkami. Lokal generuje ciągły dochód...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kaliszki

Kaliszki,mazowieckie

1 590 000 zł285 m² 5 578,95 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Do sprzedaży dom w Kaliszkach gm. Czosnów, usytuowany na leśnej działce. Budynek w stanie surowym, otwartym wzniesiony 2024 roku. Parter...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58 m² 13 775,86 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju....

Szczegóły ogłoszenia

83,85 zł/m²161 m² 13 500 zł

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na wynajem o powierzchni 161 m , usytuowany na 2. piętrze nowego biurowca z 2018 roku. Lokal jest w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł400 m² 72,50 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia około 450 m2 na parterze ( jest możliwość podziału). Na dzień dzisiejszy pełni funkcję serwisu samochodowego wykonującego...

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł400 m² 72,50 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 934 m² 775,08 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Radości, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostęp do wszystkich mediów miejskich, dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

21,91 zł/m²299 m² 6 550 zł

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowo-warsztatowa 270 m2 na działce 430 m2, budowa z lat 60 tych. Powierzchni biurowej na poziomie +1 ok. 120 m2, warsztatowej 150 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy usytuowany w stuletniej kamienicy, przy Pl. Politechniki. Powierzchnia 120m, na trzech poziomach, aktualnie wynajęty....

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym...

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 630 m² 33,74 zł/m²

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki w Płaciszewie (województwo mazowieckie, powiat ciechanowski, gmina Glinojeck). Działki usytuowane przy asfaltowej drodze gminnej....

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł2 453 m² 350,59 zł/m²

Agnieszka Seredyńska

Agnieszka Seredyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 2453m2 przy ul. Rubinowej w miejscowości Rusiec. Objęta mpzp - z przeznaczeniem podstawowym: zabudowa...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i przestronne mieszkanie z duszą, położone w ścisłym centrum Łomży, w bezpośrednim sąsiedztwie...

Szczegóły ogłoszenia

42,75 zł/m²340 m² 14 535 zł

Arkadiusz Dudek

Arkadiusz Dudek

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Znakomita lokalizacja na Bemowie. Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd ul. Połczyńską, w pobliżu trasa S8. Do wynajęcia osobna kondygnacja...

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²150 m² 14 850 zł

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usytuowany w centrum biurowym położonym jest w Śródmieściu Warszawy, w okolicy ulic Kruczej i Wilczej. Istotnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł96,50 m² 16 051,81 zł/m²

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 )....

Szczegóły ogłoszenia

79,74 zł/m²153 m² 12 200 zł

Małgorzata Bukowska

Małgorzata Bukowska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal który pełnił do tej pory funkcję przychodni medycznej, także jest w pełni wyposażony i przygotowany do prowadzenia np....